BRANDreal- 2 izb. Novostavba RD v Moravanoch n/V
Na predaj 119.900,- Eur - Domy
50 m2 1 Bedroom 1 Bathroom

Ponúkame vám novostavbu 2 izbového domu nachádzajíceho sa v štvrti nových rodinných domov v severnej časti Moravian nad Váhom, obce vzdialenej len 5 km od kúpeľného mesta Piešťany. Ak hľadáte menší domček s milou záhradkou ideálnou na posedenie, či pestovanie pár koreňov rajčín pre radosť, táto nehnuteľnosť s rozlohou pozemku 191 m² je nato ako stvorená.
Dom typu bungalov s výmerou 50 m2 je súčasťou dvojdomu, kde jedna strana domu susedí s vedľajším domom.
Popis: zo vstupnej chodby sa vchádza do priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou s východom na terasu, izby a kúpeľne spojenej s WC.
V kuchynskej linke je zabudovaná chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, práčka a digestor. Na zemi je v izbách plávajúca podlaha, v kúpeľni keramická dlažba. Na stenách sú stierky.
Kúrenie je zapezpečené prostredníctvom stropných elektrických panelov.
Na pozemku je studňa s čerpadlom na polievanie záhrady.
Mesačné náklady sú 100 Eur. Orientácia je na východ a západ. Parkovanie je možné vo dvore, je tu priestor na postavenie garáže alebo prístrešku.
Názor makléra: Dom je pekný, slnečný, nachádzajúci sa medzi novostavbami v tichom prostredí a je ideálny či už pre jednotlivca, pár alebo menšiu rodinku.Vhodný aj na rekreačné bývanie vďaka svojej polohe a okolitej prírode. Obec Moravany nad Váhom leží na ľavom brehu Váhu s peknými plážami, kde je možné kúpanie vo voľnej prírode ako aj rybolov. Poloha na úpätí Považského Inovca ponúka krásne turistické chodníky, cyklotrasy, okolité lesy množstvo húb. Pre milovníkov zimných športov je tu 10 km vzdialené malé lyžiarske stredisko Bezovec, či Kálnica pri Novom Meste nad Váhom.
Pre viac informácií kontakt:

Ľudmila Čečová
BRANDreal
0918 527100

Ďalšie ponuky