BRANDreal – 2 izbový byt na A. Hlinku, 50 m²
Na predaj 112.900,- - 2 izbové
50 2 Bedrooms 1 Bathroom

Mame pre Vás príjemný 2 izbový byt nachádzajúci sa na ideálnom prvom poschodí z troch v bytovom dome bez výťahu s výhľadom do okolitej zelene plnej vysokých stromov. Byt sa nachádza na ulici A. Hlinku v Piešťanoch, je situovaný v blízkosti obchodného domu Kocka, autobusovej a vlakovej stanice. Leží na cyklotrase ktorá vedie od stanice popri potoku Dubová až k oddychovej zóne Lodenica pri jazere Sĺňava.
Dispozične je jednoducho riešený, z priestrannej chodby sa vstupuje do obývačky, kuchyne, izby a WC. Z kuchyne sa vchádza do kúpeľne.
Byt sa ponúka na predaj komplet zariadený.

V byte bola robená rekonštrukcia pred 11 rokmi, kde boli menené okná za plastové, boli osadené interiérové dvere, v izbách plávajúca podlaha a v kuchyni a kúpeľni dlažba. Kúpeľňa je vymurovaná s oknom, čo je veľkým benefitom nielen z hľadiska vetrania, ale aj svetlosti miestnosti
Bytový dom je zateplený a má novú fasádnu omietku, bytový vchod má nového elektronického vrátnika.

Parkovanie je na verejnom parkovisku pred bytovkou.
Výhodou tohto bývania je okrem pekného prostredia aj blízka dostupnosť obchodov, stanice, lekárov, lekárne, školy, škôlky, ihriska, reštaurácie a pošty.

Vo vchode je len 10 bytov.

Orientácia bytu Sever – Juh

K bytu prislúcha pivnica.

Názor makléra: Byt do ktorého sa nový majiteľ môže rovno nasťahovať. Lokalita je výhodná z hľadiska kompletnej občianskej vybavenosti, no najväčším benefitom tohto bytu sú výhľady z každého okna v byte do zelene a vysokých stromov, čo nájdete len málokde.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie Brand, kompletného právneho servisu, základných poplatkov na príslušnom katastrálnom úrade, úverového a realitného poradenstva.

Kontakt:
Ing. Zuzana Danyi
0908 182 688
zuzana.danyi@gmai

Ďalšie ponuky