BRANDreal – 2 izbový byt, širšie centrum, Krajinská
Na predaj 95.000,- Eur - 2 izbové
55 m2 2 Bedrooms 1 Bathroom

Ak túžite po peknom bývaní v centre diania a mať poruke obchody, reštaurácie, školu, škôlku, detské a športové ihrisko, lekárov, banky bez toho, aby ste museli štartovať auto, 2 izbový byt o rozlohe 55 m2 na Krajinskej ulici v Piešťanoch je pre vás ideálnym riešením.
Svojou polohou v blízkosti valu navyše ponúka možnosti športového vyžitia pre bicyklistov, korčuliarov, bežcov a milovníkov prechádzok popri Váhu.
Byt sa nachádza na 3 poschodí zrekonštruovanej tehlovej bytovky bez výťahu a ponúka tak výhľad do okolitej zelene. Je orientovaný na sever a juh.
Byt, ktorý vám ponúkame je čerstvo vymaľovaný, má vymenené okná za plastové a bezpečnostné vchodové dvere zn. Adlo, inak je v pôvodnom stave a vyprataný . Na zemi v izbách sú parkety a v chodbe, kuchyni, kúpeľni a WC je dlažba. V izbe je staršia vstavaná skriňa.
Dispozičné riešenie: zo vstupnej chodby sa ide do kúpeľne, samostatného WC, obývačky a do kuchyne. Z prechodnej obývačky sa vstupuje do oddychovej časti – spálne ktorá má balkón.
Kúrenie je z centrálnej kotolne. K bytu prislúcha aj pivnica.
Poloha bytu je v širšom centre, čo je hlavnou výhodou tejto nehnuteľnosti.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie Brand, kompletného právneho servisu, základných poplatkov na príslušnom katastrálnom úrade, úverového a realitného poradenstva.

Kontakt:
Ing. Zuzana Danyi
0908 182 688
zuzana.danyi@gmail.com
www.brandreal.sk

Ďalšie ponuky