BRANDreal – 3 izbový byt na A.Hlinku,71 m²
Na predaj 134.500,- Eur - 3 izbové
71 m2 3 Bedrooms 1 Bathroom

Ak máte rodinu a túžite po priestrannom bývaní v tichej lokalite plnej zelene a vysokých stromov, tento byt je pre vás ideálnym riešením. Ponúkame vám slnečný 3 izbový byt s dvoma lodžiami a jedným balkónom na ulici A. Hlinku v Piešťanoch o výmere 71 m², situovaný v blízkosti obchodného domu Kocka a autobusovej stanice.

Byt sa nachádza sa na 6. poschodí v 6 poschodovom panelovom dome. Dispozične je jednoducho riešený, z chodby sa vstupuje do obývačky, kúpeľne a samostatného WC. Z obývačky sa ide do kuchyne s balkónom, spálne s lodžiou, detskej izby s lodžiou a do priestranného šatníka.
V byte boli menené stupačky, rozvody vody a elektriny. V roku 2019 bola v obývačke položená plávajúca podlaha, v kuchyni a na chodbe dlažba. Zároveň bol byt vymaľovaný a vystierkovaný. V byte sú na mieru robené dve vstavané skrine s dostatočným úložným priestorom. Kúpeľňa a WC prešli staršou rekonštrukciou, pri ktorej bolo jadro vymurované. Okná sú plastové. Vchodové dvere sú bezpečnostné.

Vykurovanie je z centrálnej kotolne.

V bytovom dome bola v roku 2019 zateplená a odizolovaná strecha, čo zamedzilo úniku tepla v zime a v letnom období prestupu tepla do domu a v konečnom dôsledku tak prinieslo výrazné úspory nákladov na vykurovanie. Bočné fasády sú zateplené a bytový dom má novú fasádnu omietku, bytový vchod má nového elektronického vrátnika a nový výťah. Na prízemí pri vstupe do bytového domu sa nachádza bicykláreň.

Reálne mesačné náklady pre 4 člennú rodinu predstavujú 157 Eur.

Parkovanie je na verejnom parkovisku pri bytovke.

Výhodou tohto bývania je okrem tichého prostredia a pekného výhľadu aj pešia dostupnosť supermarketov, stanice, lekárov, lekárne, školy, škôlky a ihriska.

Orientácia bytu Východ – Západ

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie Brand, kompletného právneho servisu, základných poplatkov na príslušnom katastrálnom úrade, úverového a realitného poradenstva.

Kontakt:
Ing. Zuzana Danyi
0908 182 688
zuzana.danyi@gmail.com
www.brandreal.sk

Ďalšie ponuky