BRANDreal – 4iz. novostavba rodinného domu, súkromná ulica Milana Antala, 753 m², Piešťany
Na predaj 350.000,- - 4 izbové
753 4 Bedrooms 2 Bathrooms

Ponúkame vám na predaj 4 izbovú priestrannú novostavbu nachádzajúcu sa v tichom prostredí na ulici Milana Antala v Piešťanoch. Vzhľadom k tomu, že ulica je súkromná, ohradená rampou, tento samostatne stojaci dom posledný v ulici ponúka novým majiteľom maximálne bezpečie a súkromie. Dom má štyri vonkajšie parkovacie miesta.

Dom bol postavený v roku 2019, má 4 izby, dve kúpeľne, dve WC, kuchyňu otvorenú s obývačkou, z ktorej je východ na priestrannú terasu južne orientovanú do záhrady lemovanej ovocnými stromami. Výmera pozemku je 753 m². Zastavaná plocha 154 m². Rozmery domu sú 14 x 9 m, rozmery terasy sú 10 x 3m.

Dispozičné riešenie:
Pri vstupe do domu sa vchádza do zádveria s dostatočným úložným priestorom pre botník či skrinku a je tu aj samostatné WC. Ďalej sa ide do vstupnej chodby ktorá vedie do všetkých miestností v dome a aj do priestrannej obývačky otvorenej s kuchyňou a samostatnou špajzou. Južne orientované sú dve izby aj obývačka, pričom z jednej izby a aj z obývačky sa vychádza na prestrešenú priestrannú terasu. Kuchyňa, kúpeľňa a spálňa sú severne orientované. Druhá kúpeľňa je východne orientovaná.

Technické riešenie:
Dom je napojený na všetky IS: vodu, elektrinu a plyn, kanalizáciu. Na záhrade je studňa.

V obývačke je teplovzdušný krb a klimatizácia.

Kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, sklokeramickou varnou doskou, el. rúrou, digestorom a umývačkou riadu.

V dome je nainštalovaný bezpečnostný alarm.

Podlahové plynové kúrenie kondenzačným plynovým kotlom.

V celom dome sú plávajúce podlahy, vo vstupnej chodbe, kúpeľniach a WC keramická dlažba.
Okná majú vonkajšie rolety a sieťky.

Dom je postavený z kvádrov 50 cm Ytong Lambda.

Možnosť dokúpiť si vedľajší pozemok o rozlohe 728 m².

Názor makléra: pekný svetlý dom dispozične výborne riešený, vhodný pre rodinu, kde každé dieťa má svoju vlastnú izbu. Najväčším benefitom tejto nehnuteľnosti je maximálne súkromie, pretože dom je situovaný ako posledný v ulici a aj záhrada susedí len s okolitými záhradami. Veľkou výhodou je aj kuchyňa otvorená s obývačkou so vstupom na terasu, kde môže celá rodina spoločne tráviť voľné chvíle.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie Brand, kompletného právneho servisu a realitného poradenstva.

Kontakt:
Zuzana Danyi
0908 182 688
zuzana.danyi@gmail.sk

Ďalšie ponuky