BRANDreal – nájom 3iz. nezariadeného bytu, Komenského
Na prenájom 700,- - 3 izbové
59 3 Bedrooms 1 Bathroom

V našej ponuke máme komfortný 3 izbový byt na obľúbenom sídlisku Juh v Piešťanoch. Ulica Komenského, na ktorej sa byt nachádza, je v tesnej blízkosti ZŠ a navyše je situovaná neďaleko športovej a oddychovej časti Piešťan nazývanej Lodenica, kde si môžu zašportovať vyznavači vodných športov, bežci, cyklisti, korčuliari a aktívne si oddýchnuť milovníci prechádzok popri Váhu a vodnej nádrži Sĺňava.

Byt sa nachádza na 7/8 poschodí, s výťahom.

Dispozičné riešenie: z priestrannej chodby sa vstupuje do obývačky, kuchyne, izby, kúpeľne spojenej s WC, špajze. Z obývačky sa vstupuje do spálne.

Celý byt prešiel kompletnou rekonštrukciou vo vyššom štandarde a spĺňa požiadavky súčasného, moderného bývania. Ponúka sa na prenájom nezariadený.

V byte je na zemi plávajúca podlaha v bledosivom dekore. Steny sú vystierkované a vymaľované. V obývačke a spálni je na čelnej stene benátsky štuk. Interiérové dvere aj zárubne sú nové. Okná sú plastové. V spálni je vstavaná šatníková skriňa. V kuchyni sú zabudované spotrebiče ako chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, plynová varná doska a elektrická rúra. V kúpeľni spojenej s WC je vaňa osadená s madlami, umývadlo so skrinkou, WC s bidetovou spŕškou, samostatná skrinka.

V byte je zavedený internet.
Bytový dom je zateplený a má novú fasádnu omietku, bytový vchod má nového elektronického vrátnika.

Parkovanie je na verejnom parkovisku pred bytovkou.

Výhodou tohto bývania je okrem neďalekej oddychovej zóny Lodenica aj blízka dostupnosť obchodov, lekárov, lekárne, autobusovej zástavky, školy, škôlky a detského ihriska.

Orientácia bytu Východ – Západ

Názor makléra: moderný nezariadený byt ideálny pre trojčlennú rodinu, ktorá ocení blízkosť či už materskej alebo základnej školy. Byt je veľmi vkusne zrekonštruovaný, navyše s krásnym výhľadom na Považský Inovec.

Cena : 700 Eur vrátane energií (500 Eur nájom plus 200 Eur energie a internet)
Depozit : 700 Eur

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie Brand, kompletného právneho servisu, základných poplatkov na príslušnom katastrálnom úrade, úverového a realitného poradenstva.

Kontakt:
Ing. Zuzana Danyi
0908 182 688
zuzana.danyi@gmail.com

Vybavenie

Ďalšie ponuky