BRANDreal – nadštandardný RD s bazénom a pozemkom 2262 m2, Sokolovce
Na predaj 450.000,- Eur - Domy
2260 m2 3 Bedrooms 3 Bathrooms 1 Garage

BRANDreal – ponúkame Vám na predaj nadštandardný rodinný dom s krásnou okrasnou záhradou s bazénom na okraji obce Sokolovce vzdialenej od kúpeľného mesta Piešťany len 6 km.

Pôvodný rodinný dom bol kompletne zrekonštruovaný pred 10 rokmi. Je trojpodlažný, čiastočne podpivničený. V suteréne sa nachádza jedna miestnosť s kúpeľňou, na 1. podlaží je priestranná obývačka so zimnou záhradou prepojenou s terasou, kuchyňa a jedáleň, kúpeľňa s WC, na 2. podlaží je jedna izba a veľká spálňa s kúpeľňou  a WC.

Dom je napojený na elektriku , plyn a obecný vodovod, odpad je riešený žumpou. Obytná plocha je približne 150 m2.

Pozemok s výmerou 2262 má šírku 23 m, je rozdelený rovnako pred aj za domom. Pri vstupe na pozemok je prístrešok pre 2 autá,  ďalej je garáž pre 1 auto.

Okrasná záhrada s množstvom stromov a bazénom ponúka priestor pre relax a aktívny oddych.

Obec Sokolovce leží na úpätí Považského Inovca, brehoch rieky Váh, v okolí je množstvo športových možností, v neďalekej Ratnovskej zátoke je vodnolyžiarsky vlek, možnosť vodných športov, cyklotrasy, vychádzky do prírody.

Pre viac informácii alebo obhliadku ma, prosím, kontaktujte na tel. 0918 527 100.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie Brand, kompletného právneho servisu, základných poplatkov na príslušnom katastrálnom úrade, úverového a realitného poradenstva.

Ľudmila Čečová
l.cecova.brand@gmail.sk
www.brandreal.sk

Ďalšie ponuky