BRANDreal – veľký 5,5 izbový rodinný dom 750 m², Krakovany
Na predaj 1,- - Domy
750 6 Bedrooms 2 Bathrooms 1 Garage

Ponúkame vám veľký trojposchodový dom pre veľkú rodinu nachádzajúci sa na pozemku o rozlohe 750 m² v Krakovanoch s blízkym napojením na diaľnicu D1 (8 min jazdy autom).

Dom sa nachádza v pokojnej časti obce a svojou veľkosťou je vhodný pre rodinu s viacerými deťmi, pre viacgeneračné bývanie či pre umelca, ktorý ocení veľký ateliér s rozlohou 95 m², rozprestierajúci sa v celom podkrovnom priestore. Dom je vhodný aj na podnikanie, keďže sa v suteréne nachádza masérsky salón.

Pri vstupe z ulice je okrem vchodu do domu aj garáž pre dve autá stojace za sebou. Za domom vas zaujme milá záhradka s okrasnými aj ovocnými drevinami, altánok na posedenie s rodinou či priateľmi a prístavba s letnou kuchynkou a dielňou pre domáceho kutila. Dominantou je tu však zimná záhrada z ktorej môžete v zime pozorovať vonkajšiu zasneženú zimnú scenériu a v lete záhradu plnú farieb a života.

Popis nehnuteľnosti:

Prízemie: na prízemí sa nachádza kuchyňa otvorená s jedálňou a štýlovými keramickými kachľami, špajza, 2 izby, kúpeľňa s vaňou, sprchou, bidetom a WC. Z kuchyne je vstup do zimnej záhrady.

Poschodie: na poschodí sa nachádza obývačka s krbom s prieduchmi do celého domu, mimoriadne priestranná spáľňa so vstavaným šatníkom, malá pracovňa, kúpeľňa a samostatné WC.

Podkrovie: celé podkrovie je tvorené obrovským presvetleným ateliérom s klimatizáciou, sociálne zariadenie so sprchou a WC.
Pivničné priestory: v suteréne bol vybudovaný masérsky salón so saunou, miestnosťou slúžiacou na masáže, odpočíváreň, dve sprchy a WC. Salón je plne vykurovaný a bol schválený hygienou. Ďalej sa tu nachádza kotolňa.

Dom je napojený na všetky IS vrátane kanalizácie, voda je obecná, na záhrade je studňa.

Na streche je položený kanadský šindel.

Zastavaná plocha domu je cca 100 m², úžitková plocha je cca 365 m², celková plocha pozemku je 750 m².
Garáž má cca 30 m².

Obec Krakovany leží 8km západne od mesta Piešťany a má výborné napojenie na diaľnicu D1. Nachádzajú sa tu obchody, potraviny, kostol, základná škola, materská škôlka, pošta, obecný úrad, detské ihrisko, futbalový štadión a v neposlednom rade historické Chateau Krakovany s krásnym hotelom, reštauráciou a vinotékou.

Názor makléra:
Táto nehnuteľnosť vám ponúka široké možnosti realizácie pre všetkých členov rodiny, či už tvorenie pre umelcov v ateliéry, budovanie krásnej záhrady pre záhradkárov, dostatočný priestor v garáži a dielni pre domácich kutilov, v záhrade priestor pre deti na ich hry a aktivity a v neposlednom rade posedenie v altánku v kruhu svojich blízkych.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie Brand, kompletného právneho servisu, základných poplatkov na príslušnom katastrálnom úrade, úverového a realitného poradenstva.

Kontakt:
Ing. Zuzana Danyi
0908 182 688

Ďalšie ponuky