BRANDreal – 5 izbový rodinný dom v južnej časti mesta Piešťany
Na predaj 260.000,- Eur - Domy
389 m2 5 Bedrooms 1 Bathroom 1 Garage

Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom v južnej časti kúpeľného meste Piešťany. Rodinný dom zo sedemdesiatych rokov bol pred 15 rokmi kompletne zrekonštruovaný vrátane strechy, podláh, okien a všetkých rozvodov. Pred 11 rokmi bola vybudovaná prístavba s obývačkou a jednou izbou. Dom je 3 podlažný, čiastočne podpivničený. Pozostáva z kuchyne, špajze, obývačky, 4 izieb, 1 kúpeľne a samostatného WC. Vo dvore je dvojgaráž, parkovanie je možné aj vo dvore.
Do domu v zadnej časti sa vchádza do zádveria a vstupnej chodby s dvomi veľkými vstavanými skriňami. Po ľavej strane vchádzate z chodby do kuchyne, špajze, dvoch izieb, kúpeľne s vaňou, WC a schodmi do suterénu. Po pravej strane je prístavba s obývačkou s východom na terasu a jednou izbou. Drevenými dubovými schodmi sa vychádza do podkrovia s jednou priechodnou a jednou nepriechodnou izbou.
Dom je napojený na všetky IS: vodu, elektrinu a plyn, kanalizáciu. Vykurovanie je zabezpečené radiátormi a plynovým kotlom v suteréne a krbom v obývačke. V prístavbe je podlahové kúrenie. Na vodu zo studne je napojené WC a dvor.
V dome sú plávajúce podlahy, vo vstupnej chodbe, kúpeľniach a WC dlažba, do obývačky vedú mramorové schody.
Okná sú plastové, strecha sedlová s hliníkovou krytinou, zateplená, na prístavbe rovná strecha.
Dom je postavený z tehly a kvádra.
Pozemok o rozlohe 389 m².
Pekný svetlý dom s menšou záhradkou ponúka bývanie pre rodinu v dobrej lokalite vzdialenej do centra kúpeľného mesta len 10 minút chôdze. V blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, obchody, kaviarne a reštaurácie, lekári a lekárne.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie BRANDreal, kompletného právneho servisu a realitného hypotekárneho poradenstva.
V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0918 527 100
BRANDreal
Ľudmila Čečová
l.cecova.brand@gmail.sk

Ďalšie ponuky