ZĽAVA BRANDreal – veľký 7 izbový rodinný dom 1162 m², Trebatice
Na predaj 1,- - Domy
1162 7 Bedrooms 2 Bathrooms 2 Garages

Ponúkame vám viacgeneračné bývanie pre veľkú rodinu v rodinnom dome nachádzajúcom sa na pozemku o rozlohe 1162 m² v Trebaticiach s blízkym napojením na diaľnicu D1 (5 min jazdy autom).

Dom sa nachádza v pokojnej časti obce a svojou veľkosťou je vhodný pre rodinu s viacerými deťmi, pre viacgeneračné bývanie alebo pre rodinu s možnosťou bývania na poschodí a podnikania na prízemí (kancelárie, ordinácie, obchod, služby), pričom je zabezpečené dostatočné parkovanie pre viac áut či už pred domom, priamo na priestrannom pozemku alebo v dvoch elektrifikovaných garážach.

Pri vstupe z ulice vás zaujme predzáhradka s okrasnou zeleňou a nová kovaná brána s ozdobnými prvkami a reprezentačným vzhľadom. Pri dome je prekryté sedenie, ktoré môžete využiť na oddych v kruhu rodiny či priateľov. Na pozemku sa ďalej nachádzajú dve priestranné garáže, hospodárska budova a záhrada s ovocnými stromčekmi.

Popis nehnuteľnosti:

Pivnica: dom je z 2/3 podpivničený, technická miestnosť s novým kotlom zn. Protherm

Prízemie: vstupná chodba, vchod do pivnice, schody na poschodie, obývačka, 3 izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, WC

Poschodie: hala so sedením a krbom ktorý vás zahreje počas chladných dní a vykúri celé poschodie, obývačka zariadená starožitným nábytkom, 2 spálne, mimoriadne priestranná kuchyňa s balkónom pozdĺž celej miestnosti orientovaným na východ, kde si môžete vychutnať rannú kávu, kúpeľňa, WC, špajza

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, kde boli menené okná za plastové, bola renovovaná rovná strecha, plynový kotol bol menený, rozvody elektriny sú medené. Prízemie si vyžaduje rekonštrukciu.
Dom je napojený na všetky IS vrátane kanalizácie, voda je obecná aj studničná.

Zastavaná plocha domu je cca 200 m², úžitková plocha je cca 320 m², celková plocha pozemku je 1162 m².

Obec Trebatice leží 5km západne od mesta Piešťany a má výborné napojenie na diaľnicu D1. Nachádzajú sa tu obchody, potraviny, kostol, základná škola, materská škôlka, pošta, pneuservis, Matchpoint- šortovo-relaxačný areál, obecný úrad, detské ihrisko, futbalový štadión, Areál Zdravia- viacúčelové športovo-spoločenské centrum.

Názor makléra:

Táto nehnuteľnosť vám ponúka široké možnosti realizácie pre všetkých členov rodiny, či už tvorenie krásnej záhrady pre záhradkárov, dostatočný priestor v dvoch garážach pre domácich kutilov, pre gazdov chov sliepok či iných zvierat v hospodárskej budove a v záhrade, pre deti bohatý priestor na vyšantenie sa na celom pozemku a v neposlednom rade vonkajšie sedenie ponúka oddych a relaxáciu v kruhu svojich blízkych.
Cena dohodou.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie Brand, kompletného právneho servisu, základných poplatkov na príslušnom katastrálnom úrade, úverového a realitného poradenstva.

Kontakt:
Ing. Zuzana Danyi
0908 182 688
zuzana.danyi@gmail.com
www.brandreal.sk

Ďalšie ponuky